تکنیکهای موسسه مهاج...
 
Notifications
Clear all
تکنیکهای موسسه مهاجرتی برای شما
تکنیکهای موسسه مهاجرتی برای شما
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

برای مهاجرت به خارج از کشور بهتر است که از متخصصین مهاجرتی GO2TR کمک دریافت نمایید تا با تجربه و دانش تخصصی که دارند شرایط اختصاصی شما را بررسی کنند و بهترین و کمهزینهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی کنند و شما را از ابتدای شروع فرایند مهاجرت تا اسکان کامل در کشور مورد نظر حمایت و همراهی کنند. بنابراین شما می توانید کامل ترین خدمات مورد نیاز برای مهاجرت به اروپا، کانادا و آمریکا را از ما بگیرید. مقصود ما طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شماست. در قرن بیستم شاهد رشد 41 درصدی مهاجرت در سراسر جهان بودیم، تا جایی که در سال 2015، حدود 244 میلیون نفر مهاجر در دنیا وجود داشتند که این رقم تا به زمان حال نزدیک به 280 میلیون نفر رسیده است. اگرچه مطالعات مختلفی تا بحال نشان دادهاند که ورود مهاجران به این کشور تاثیری مثبت در اقتصاد آن داشته و در واقع نرخ جرم و جنایت در میان مهاجران کمتر از مردم آمریکا است. اما با توجه به تحریم های اعمال شده خیلی از طرق قابل انجام نیست. در حال حاضر مهاجرت از طریق خود اشتغالی یکی از روش های راحت برای مهاجرت به کانادا بوده و به بیان واضحتر کانادا بیشتر و به شکلی وسیعتر به این برنامه مهاجرتی بها میدهد.

 

 

 

 

نهادهای تشکیل دهنده وکلای مهاجرت

حال در سال 2021 که در اکثر کشورها بخصوص کشورهای مدرن واکسیناسیون سراسری به بهترین شکل ممکن انجام شده و وضعیت بحرانی ناشی از کرونا تقریبا به حالت عادی درآمده، باید اشاره شود امروزه که این مطلب را میخوانید تقریبا مجددا امر مهاجرت و حتی در بسیاری از کشورها سفرهای توریستی به حالت قبلی خود برگشته و پس متقاضیان مهاجرت به روش مد نظر خود میتوانند مجددا همانند سابق اقدام نمایند. این کشور با در اختیار داشتن بهترین وکیل مهاجرت تهران دانشگاهها و مدارس دنیا برای کار و تحصیل بسیار متناسب است و میتوان گفت در صورتی که مهارت و توانایی قابل توجهی داشته باشید، بیکار نمیمانید. کشور انگلیس که دومین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا بعد از آلمان بوده و دارای رتبه 6 اقتصادی در میان کل کشورهای جهان بنا به آخرین آمار در سال جاری میلادی بوده، به عنوان کشوری انگلیسی زبان و دارای تمدن و اصالتی دیرین، دارای قدرت بالای اقتصادی و در نتیجه قدرت بالا در اشتغال و بازار کار و میزان حقوق و عایدی و مزایا، دارای رتبه دو در قویترین نظامهای آموزشی در جهان و قرار داشتن تعداد زیادی از دانشگاههای جهان با رتبه تک رقمی و دو رقمی در خود، وضعیت بسیار عالی در رفاه، پیشرفت، حقوق بشر، شادی و رضایت مردم و دهها مزیت دیگر، این کشور را تبدیل به یکی از محبوبترین مقاصد مهاجرتی در جهان مینماید؛ به طوری که کشور انگلیس جزء 5 مقصد پر طرفدار مهاجرتی به ویژه مهاجرت تحصیلی و یا کاری میباشد.

 

 

 

 

از کشورهای قابل توجی که از اصل خاک پیروی میکنند میتوان به کانادا و آمریکا اشاره نمود که سالانه اشخاص قابل توجهی با تلاش در تولد فرزند خود در این کشورها طبق این قانون سعی در اخذ شهروندی این کشورها را برای فرزند خود دارند. قانونی در ایران تصویب شده است که کسانی که در ایران به دنیا آمدند اما پدر و مادرشان خارجی است بعد از این که به سن ۱۸ سال تمام رسیدند میتوانند به کمک وکیلی مجرب در این خصوص شهروندی ایران را بدست آورند. از این حقوق می توانیم به گزینه هایی از قبیل تحصیل، گرفتن گواهینامه، خرید و فروش اموال منقول (ماشین و…) و غیر منقول (خانه، زمین و مغازه)، تنظیم سند رسمی، داشتن حساب بانکی و انجام امور بانکی و اداری اشاره کرد. مطابق یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۸ ، از ۱۸ کشور که بیش از نیمی از مهاجران جهان را در خود جای داده اند نشان داده که اکثر مردم عقیده دارند مهاجرت میتواند زمینه را برای پیشرفت کشور فراهم کند. چون تعداد تماس ها برای مشاوره مهاجرت به تعدادی بالا است که چنین وکلایی فرصتی برای ارئه مشاوره مجانی به همه این تماس ها را ندارند.

 

 

 

 

امروز با معرفی وکیل تخصصی اقامت اتحادیه اروپا در کنار شما هستیم. کشور هلند با 17.شش میلیون نفر جمعیت، در قلب اتحادیه ی اروپا واقع شده و شاهراهی برای دسترسی به حوزه شنگن و بالاخص کشورهایی چون فرانسه، آلمان و بلژیک است. مقدار اطلاعاتی که بر روی سایت وی قرار دارد، راهنماییهایی که در بخشهای مختلف وبسایت قرارگرفته شده، تعداد مراجعهکنندهها و میزان رضایتمندی آنها در کار با آن موسسه و وکیل اشاره مستقیمی به میزان تجربه، مهارت و سوابق موفق درزمینه گرفتن ویزا دارد. به همین شکل وکیل حقوقی با دارا بودن اطلاعات کافی درزمینه امور تحصیلی در سوئد متقاضیان را در مورد نحوه پذیرش دانشگاهها، شرایط دریافت مدارک فنی و یادگیری زبان سوئدی راهنمایی میکند. دانشجویان ایرانی نیز علاقه زیادی به تحصیل در این کشور و برخورداری از امکانات متعدد علمی و پژوهشی آن دارند تا از فرصتی استثنایی برای تحصیل و کار در بزرگترین قدرت اقتصادی جهان بهرهمند شوند.. کانادا جزو محبوبترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان است. مدرک زبان: ارائه مدرک دال بر داشتن مهارت زبان کشور مقصد یا دورهایی که بر میدارید نیز از دیگر شرایط اولیه مهاجرت تحصیلی است.

 

 

 

 

وکیل مهاجرت در تهران

این ویزا اجازه تغییر از یک پرواز به پرواز دیگر را بدون ورود به منطقه شنگن در محدوده بینالمللی یک فرودگاه فراهم می­کند. در قانون تقریبا همه مقاصد پر طرفدار برای مهاجرت کاری نیز اینگونه بوده که شخصی که ویزای کاری آن کشور را اخذ مینماید، در اکثر مواقع ابتدا ویزای وی موقت و البته قابل تمدید بوده و سپس بعد از گذشت مدتی (دو سال، 3 سال، پنج سال؛ بسته به قانون کشور مقصد) با پرداخت مالیات و عدم ایجاد مشکل قانونی برای خود میتواند برای گرفتن اقامت دائم کشور مقصد اقدام نماید. سپس به نماینده رسمی دولت پرتغال، یعنی سفارت یا کنسولگری پرتغال در محل زندگی خود مراجعه کنید یا برای رزرو وقت در تماس باشید. با مهاجرت شما میتوانید فرزندان خود را در جامعه مختلفی پرورش دهید و مطمئن باشید که از بهترین فرصتها برای تحصیل، اشتغال، رفاه، پیشرفت، فرهنگ و آزادی بهرهمند خواهند بود.

 

 

 

 

مباحثه های در ارتباط با دفتر مهاجرت

برای درخواست ویزای پرتغال، ابتدا باید فرم درخواست ویزا را از وب­سایت امورخارجه پرتغال دانلود و تکمیل کنید. به طور كلی سه نوع اجازه اقامت در آلمان وجود دارد كه به شما اجازه اقامت برای بازه های زمانی مختلفی را ارائه می كند. پس از اتمام تحصیل ، دولت آلمان ١٨ ماه به دانشجویان فرصت پیدا کردن شغل میدهد و از لحظه ای كه دانشجویان كار پیدا میكنند ، اگه ٣ سال با ویزای كاری زندگی كنند و به مدت ٦٠ ماه مالیات پرداخت كرده باشند ( از شروع تحصیل )، لذا اقامت دائم اخذ خواهند كرد. در طول دوره ی تحصیل كلیه ی دانشجویان اجازه ی كار دارند به مدت هفته ای ٢٠ ساعت. ویزای توریستی آلمان به شما این امكان را می دهد كه به مدت نود روز در كشور آلمان اقامت داشته باشید و از جاذبه های گردشگری آلمان بازدید نمایید.

Location

Occupation

بهترین وکیل مهاجرت تهران
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: